Kvalitní náplně za skvělé ceny

Vítáme Vás v nejoblíbenějším českém specializovaném online obchodě se spotřebním materiálem pro tiskárny. Vyberte si z více než 8000 druhů tonerů, náplní do tiskáren, štítků a pásek pro štítkovače, foto papíry a další příslušenství pro kancelářský i domácí tisk. Provozovatelem eshopu je společnost Cetria s.r.o.

Několik důvodů, proč nakoupit u nás

Prémiová kvalita originálních a kompatibilních náplní

V naší nabídce najdete tonery a inkoustové náplně vyrobené tou nejmodernější technologií a za použití nejlepších komponent a barev. Všechny námi nabízené originální tonery jsou z oficiální distribuce pro Českou republiku.

Vlastní skladové zásoby umožňující expedici zboží v den objednávky

Držíme skladem náplně pro více jak 25000 druhů tiskáren určených pro Českou republiku. Kazety pro Vaši tiskárnu doručíme následující pracovní den od objednání. Pro doručení využíváme společnosti PPL, GLS, Česká pošta a odběrná místa Zásilkovna.cz.

S námi držíte Vaše náklady na tisk pod kontrolou

Nákupem kvalitní kompatibilní kazety v obchodě GIGAPRINT.CZ ušetříte až 70% nákladů na tisk v porovnání s originální tiskovou kazetou. Pokud se rozhodnete pro originální spotřební materiál, garantujeme všem zákazníkům díky velkým objemům prodeje nejlepší cenu na českém trhu.

Komplexní zákaznická péče o všechny naše zákazníky bez ohledu na velikost odběratele

Prodejem tiskové kazety naše služby nekončí. Kdykoliv se můžete obrátit na naši bezplatnou zákaznickou linku, kde Vám proškolení a zkušení specialisté našeho zákaznického centra rádi poradí při instalaci nové kazety nebo recyklaci vypotřebované náplně. V případě neočekáváné reklamace jsme připraveni situaci vyřešit během 24 hodin tak, abyste mohli zase rychle tisknout.

Reference a ohodnocení

Ověřený e-shop

Heureka.cz - Ověřeno zákazníky

Ověřeno zákazníky ocenění udělené nezávislým portálem Heureka, která je založeno na skutečném hodnocení obchodů pouze od reálných zákazníků. Díky dlouhodobé spokojenosti našich zákazníků jsme získali nejvyšší hodnocení.


dTest obchodní podmínky

Obchodní podmínky jsme připravili ve spolupráci s časopisem dTest tak, aby byly pro naše zákazníky co nejjednodušší a zároveň odpovídaly platné legislativě. Zkontrolujte zde.


dTest.cz - Ověření e-shopů

Na tomto místě si můžete zobrazit profil našeho obchodu, jak ho sestavil renomovaný časopis pro spotřebitele dTest. K nalezení jsou informace o majiteli domény našeho obchodu, spokojenost zákazníků nebo informace z registru ekonomických subjektů. Podívejte se zde.

Nezávislé hodnocení zákazníků

Říkají o nás

Celkem 2221 hodnocení obchodu s průměrným výsledkem 96,65% za půl roku


Zákaznická podpora
Pracovní dny 8:00 - 17:00


Adresa pro zasílání pošty, reklamace a sběr prázdných kazet určených k recyklaci:

GIGAPRINT.CZ - Cetria s.r.o.
Průmyslová zóna
Liptál 487
756 31 Liptál
Česká republika
Prodejna Praha Karlín - Sokolovská 416/124
Pracovní dny 9:00 - 18:00


Adresa pro vyzvednutí zboží na pobočce Praha:

Gigaprint.cz
Sokolovská 416/124
186 00 Praha
Česká republika

Fakturační adresa

Cetria s.r.o.

Liptál 487
756 31 Liptál
IČ: 28650336
DIČ: CZ28650336

Bankovní spojení pro platby v Kč: Fio banka, a.s., pobočka Vsetín - 2500190663/2010

K poskytování služeb využíváme cookies. Procházením webu předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.